Web sitemize yeni eklenen video ve haberlerden haberdar olmak için e-posta adresinizi ekleyin.
IPhone Uygulamasını indirmek için tıklayınız.Sorular ve Cevaplar

Sorun Cevaplayalım

 

Hemoroite ne gibi bir ilaç veya bitki kullanabilirim?

hemoroite ne gibi bir ilaç veya bitki kullana bilirin ne önerirsiniz (02 Nisan 2011) Size geçmiş olsun hemoroid (basur, mayasıl, babasıl) tedavisinde çeşitli ilaçlar (http://www.hemoroiduzmani.com/128/cerrahi-disi-tedaviler/ilac-tedavisi.html) ve bitkisel takviyeler (http://www.hemoroiduzmani.com/126/cerrahi-disi-tedaviler/bitkisel-tedavi.html) kullanılmaktadır. Ancak, portalimize üye olurken de belirtildiği gibi, biz sanal ortamda tedavi önermemekteyiz. Ülkemizde bu tür bir öneri yapmak zaten hukuka aykırıdır, çünkü sizin hemoroid sandığınız sorun http://www.hemoroiduzmani.com/146/hemoroid-ile-karisabi... (03 Nisan 2011) devamı
 
 

Makat bölgemde kaşıntı ve meme şeklinde bir et parçası oluştu.

benim yaklaşık bir yıldır makat bölgemde kaşıntı,ve meme şeklinde bir et parçası oluştu fakat acı ve kanama patlama gibi şikayetim yok.bunun tedavisi için önerileriniz nedir (02 Nisan 2011) Geçmiş olsun. Makatta kaşıntı (http://www.hemoroiduzmani.com/165/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makatta-kasinma-pruritus-ani.html) ve meme ele gelmesi (http://www.hemoroiduzmani.com/166/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makatta-sislik.html) çok değişik rahatsızlıklardan dolayı olabilir. Bu tür sorunların % 90’dan fazlasının ameliyatsız çözümlerle yoluna girdiğini biliyoruz. Bu nedenle, doktor (Genel Cerrah) desteği almanız uygun olur. Saygılarımla, (03 Nisan 2011)
 
 

Hemoraidin çözümü nedir?

çözümü nedir hemoraid.in (02 Nisan 2011) http://www.hemoroiduzmani.com/122/hemoroid-tedavisi.html linkinde hemoroid için çözüm olabilecek çok çeşitli yöntemler açıklanmaktadır. Ancak, tün bunlar için hekim (Genel Cerrahi Uzmanı) desteği almanız gerekir. Saygılarımla, (03 Nisan 2011)
 
 

Tuvalete çıkmada çok zorlanıyorum, ağrım ve kanamam oluyor

merhabalar benim sorunum tuvalete rahat çıkamamk yani çok zorlanıyorum ve arad kanamam oluyo agrım oluyo ne yapmayım (02 Nisan 2011) Geçmiş olsun, dışkılama zorluğu, ağrılı dışkılama (http://www.hemoroiduzmani.com/205/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makatta-agri.html) ve dışkılama sonrasında kanama (http://www.hemoroiduzmani.com/167/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makattan-kanama.html) gibi sorunlarınız var. Bu tür sorunlar makat bölgesi ile ilgili ciddi bir sorununuz olduğuna işaret eder ve bu tür sorunların en az % 90’ının ameliyat dışı yöntemlerle çözülebildiğini bilmenizde yarar var. Sizin bir Genel Cerrah’a başvurman... (03 Nisan 2011) devamı
 
 

Hemoroid ile ilgili bazı yöntemler

iyi günler..hemoroid ile ilgili seda sayanda bazı yöntemler önerdiniz ama ben bunları not edemedim bunlarla ilgil detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.. (02 Nisan 2011) Muhtemelen başka bir kişi ile karıştırdınız, çünkü biz hiçbir zaman eğlence programlarında yer almıyoruz. Hemoroid tedavisi ile ilgili detaylı bilgilere portalimizdeki http://www.hemoroiduzmani.com/122/hemoroid-tedavisi.html linkinden ulaşabilmeniz mümkündür. Saygılarımızla, Hemoroiduzmani.com yönetimi (03 Nisan 2011)
 
 

Tuvalete girdiğim zaman, yırtık nedeniyle çok ağrım oluyor.

Tuvalete girdiğim zaman çok ağrım oluyor.Doktor yırtık olduğunu söyledi ilacı kullanırken iyidim fakat ilac bitti fazlasıda zarar oldugu için almıyorum ama ilaç olmadığı için devam ediyor ama kullanırken ağrım yoktu.dışta memelerimde var kulladığım ilacın adı Osmolak şurup tarzı bişey Ne yapmamı önerirsiniz? (02 Nisan 2011) Sizin tekrar aynı doktora giderek muayene olmanız uygun olur. Belki size farklı bir tedavi yöntemi önerebilir. Saygılarımla, (03 Nisan 2011)
 
 

Polip nedir?

polit nedir ? bağırsağın sonunda bulunan polit bağırsakta kalan dışkımıdır yoksa başka bir şeymidir. (02 Nisan 2011) Polipler kalın bağırsak, mide ve ince bağırsakta yer alan ve kanserleşme riski taşıyan iyi huylu urlardır. http://www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/kalin-bagirsak-polipleri.html linkinde konu detaylı olarak ele alınmıştır. Saygılarımla, (03 Nisan 2011)
 
 

Hemoroid bölgesinde aşırı kaşınma var.

hemoroid bölgesinde aşırı kaşınma var.2 ayrı ilaç kullanmama rağmen hiç bir düzelme yok.Yol gösterirseniz sevinirim. (01 Nisan 2011) Makatta kaşınma http://www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-kasinti-pruritus-ani.html linkinde belirtilen pekçok nedenle olabilir. Bir Genel Cerrah’a muayene olmanız uygun olur. Saygılarımla, (03 Nisan 2011)
 
 

İç basurum var, dışkıyla sürekli kanama oluyor, bitkisel ilaçların tesiri var mı?

iç basurum bar dişkıyla surekli kanama oluyor bu bıtkısel ilaçkarın bır tesırı varmı kullanmamı tavsıye edermısınız amelıyattan cekınıyorum. cevabınızı beklıcem (01 Nisan 2011) Geçmiş olsun, iç basurunuz olduğunu belirtip, bitkisel ilaç önerisi talep etmişsiniz. Öncelikle, siz kendinizde basur olduğunu belirtiyorsunuz, ancak bizim bu tür bir bilgimiz yok. http://www.hemoroiduzmani.com/126/cerrahi-disi-tedaviler/bitkisel-tedavi.html linkinde hemoroid için bitkisel tedavi önerileri mevcuttur. Saygılarımla, (02 Nisan 2011)
 
 

Makatımda şişlik var, büyük abdestimi yapamıyorum.

benim makatımda şişlik var büyük abdestimi yapamıyorum gaz bile çıkarırken zorluk çekiyorum şişme oldugu için makatımı kapatmak üzere sizden yardımlarınızı istiyorum (01 Nisan 2011) Makatta şişlik http://www.hemoroiduzmani.com/166/hemoroid-ile-karisabilecek-hastaliklar/makatta-sislik.html linkinde belirtilen birçok nedenle olabilir. Size sanal ortamda yardımcı olabilmemiz mümkün değil, sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız gerekir. Randevu almak isterseniz (0530) 326 06 96 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Saygılarımla, (02 Nisan 2011)
 
 
 
Ana Sayfa       › Sayfayı Paylaş       › Sayfayı Yazdır       › Site Haritası       › Medya: Engin Çelik